Paluszki

Flagowy produkt firmy RAG. Jesteśmy razem już od ponad 30 lat, podczas których poznaliśmy się wzajemnie bardzo dobrze. Nasz paluszek jest zdrową alternatywą dla smażonych lub słodkich przekąsek i jest u nas wytwarzany w wielu wariantach smakowych , opakowaniowych i gramaturowych, ale niezmiennie w wysokiej jakości i z wielkim zaangażowaniem. Niepowtarzalny smak jest wyróżnikiem naszego paluszka spośród innych.

paluszki_solone_2

Paluszki solone

Najbardziej klasyczne paluszki pod słońcem. Wytwarzamy je według starannie opracowanej receptury od wielu, wielu lat.  Od 2015 roku dzięki wdrożeniu nowoczesnego i autorskiej linii technologicznej umożliwiającej cięcie paluszków, wprowadzamy do naszej oferty także paluszki z zamkniętymi końcówkami, dzięki  czemu są jeszcze bardziej chrupkie i smaczne.

paluszki_solone_

Paluszki z sezamem

Kto raz zasmakował, ten wie, że można się w ich smaku zapomnieć aż do ostatniego paluszka w paczce – więc im większe opakowanie tym lepiej. Nie sądzisz? W Ofercie od 2015 roku również w wersji z zamkniętymi końcówkami.

paluszki_solone_3

Paluszki z makiem

Odmiana paluszków z makiem cieszy się nieustającym powodzeniem wśród naszych Klientów i wszyscy wiemy, że jest to zasługa dopracowania ich produkcji do perfekcji. W Ofercie od 2015 roku również w wersji z zamkniętymi końcówkami.

Zastanawiałeś się czym różnią się od siebie paluszki z zamkniętymi i otwartymi końcówkami? Sprawdź to u nas.