• okladka

George Paschalidis – Otwarcie Miłości Droga Życia

65.00zł

Na stanie

George Paschalidis urodził się w Aigio Pierias. Jest żonaty z Chrisoulą Chatzimichail i posiada trójkę dzieci: syna Dymitrisa, zięcia Jorgosa i córkę Eleftherię.

Jest greckim badaczem i dokonał jedynego w swoim rodzaju, we współczesnej historii ludzkości odkrycia: Modelu Trzech Typów Osobowości i trzech różnych funkcji naszego mózgu, które są odpowiednikiem tychże trzech typów. Model ten odnosi się do funkcjonowania ludzkiego mózgu i ciała. Zgodnie z tym Modelem, wszystkich ludzi można  sklasyfikować i zaliczyć tylko do jednego z trzech typów, charakteryzujących się wspólnymi cechami biologicznej budowy i osobowości: typ A, B i C.

Trzy typy ludzi, klasyfikuje się w zależności od:

  • Charakterystyki osobowości
  • Struktury i funkcjonowania mózgu
  • Enterotypu – układu pokarmowego
  • Szkieletowej budowy
  • Zdolności przyswajania biometali i witamin
  • Predyspozycji do ujawniania dysfunkcji każdego organizmu w zależności od typu.

Trzy Typy ludzkie pochodzą ze zróżnicowania trzech mózgowych podstaw układu limbicznego mózgu i jego połączeń. Bardziej konkretnie:

  • A typ funkcjonuje za pomocą kory skroniowej i poprzez sensoryczną korę asocjacyjną,
  • B typ funkcjonuje przy pomocy jądra migdałowatego i przed-czołowej kory mózgowej,
  • C typ funkcjonuje przy pomocy hipokampu i kory asocjacyjnej systemu limbicznego.

Swoją wiedzę Pan George Paschalidis przekazuje poprzez swoich dwanaście książek, które stały się bestsellerami w Grecji. Trzy pierwsze książki są już przetłumaczone i są w sprzedaży w USA w języku angielskimi i w Niemczech w języku niemieckim. Już wkrótce książki będą dostępne we Francji, we Włoszech, Rosji i w Polsce.

George Paschalidis został nagrodzony IX Międzynarodową Nagrodą „Giuseppe Sciacca” 2010 (Vatican City Pontificia Universita Urbaniana) i przez Greek Unesco Club Of Art, Discourse And Science Award” in 2012.

W czerwcu 2012 odkrycie zostało zaprezentowane po raz pierwszy, pod tytułem “Three Human Type Model” na 18th Annual International Conference on Neuroscience and Biological Psychiatry w Nowym Orleanie a następnie przedstawił swoje odkrycia, w październiku 2012 na 20 World Congress of Psychiatric Genetics w Hamburgu i na 5 International Conference of Education, Research and Innovation w Madrycie, następnie odkrycie Modelu Tri-Anthropo-Type jest prezentowane na Konferencji Medycznej Astronautyki, Żeglugi w Skrajnych Warunkach Środowiskowych w Moskwie oraz Konferencji  Przedsiębiorców i Managementu w Pekinie oraz na wielu innych.

Możesz lubić także…