Historia

Duodent powstał 15 lat temu z połączenia dwóch indywidualnych praktyk lekarskich. Pierwszym naszym wspólnym przedsięwzięciem było stworzenie stomatologii w CDT Medicus na ul. Leśnej . Tam pracowałysmy przez 10lat. Po tym czasie zdecydowałyśmy o stworzeniu czegoś nowego, bardziej kameralnego, w innym stylu i lokalizacji. To tutaj na ul. Kresowej 14b odnalazłysmy swoje miejsce.
Stanowimy bardzo zgrany duet, zarówno pod względem zawodowym jak i prywatnym. Wspólna praca daje nam wiele satysfakcji oraz poczucie bezpieczeństwa. Właśnie dzięki temu nasz gabinet jest zawsze otwarty i każdy nasz pacjent może skorzystać z pomocy, gdy tylko tego potrzebuje.
Stale uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach podnosząc nasze kwalifikacje. Dzięki różnym zainteresowaniom uzupełniamy się wzajemnie , to dzięki temu nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie i to na wysokim poziomie. Staramy się pracować wg obowiązujących standardów i zgodnie z etyką lekarską.
Dbając o poziom leczenia i bezpieczeństwo naszych pacjentów gabinety zostały wyposażone w nowoczesny wysokiej jakości sprzęt.

Nasi Stomatolodzy

Lekarz stomatolog Magdalena Rybka

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od zawsze chciałam być dentystką i w związku z tym zawód stomatologa wykonuję z zamiłowania. Lubię pomagać pacjentom i być pomocną w odzyskiwaniu sprawności zdrowego uśmiechu.
Znaczną grupę moich pacjentów stanowią dzieci, które są najbardziej wrażliwe i wymagają szczególnej uwagi. To dla nich poświęcam mój czas i wciąż doskonalę swoje umiejętności pilnie uczestnicząc w licznych sympozjach i szkoleniach. Nic tak nie cieszy jak uśmiech wyleczonego dziecka.

Lekarz stomatolog Aneta Fuchs-Litwin

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Zawód stomatologa był moim marzeniem. Marzeniem, które udało się spełnić, a teraz jest pasją. Stomatologia to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny, dlatego ciągłe uczestnictwo w szkoleniach jest niezbędne i jest częścią mojej pracy.
Dzięki zabiegom z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki przywracam moim pacjentom wymarzony uśmiech to ogromna satysfakcja. Bardzo lubię leczyć dzieci ,choć bywa to bardzo trudne. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zwykle udaje mi się nawiązać kontakt z małym pacjentem i zdobyć zaufanie rodziców.
Jednak na co dzień zajmuję się przede wszystkim endodoncją,czyli leczeniem kanałowym. To wąska dziedzina stomatologii ,wymagająca dużej cierpliwości,dokładności i specjalistycznego sprzętu np. mikroskopu.

Nasze Asystentki

Wioleta Sauer-Sołtys
Asystentki stomatologiczne z wieloletnim doświadczeniem. To one pierwsze nawiązują kontakt z pacjentami odbierając telefony, prowadzą rejestrację, z pasją asystują przy wszystkich zabiegach, dbają o higienę w gabinetach.

Pracują z ogromnym zaangażowaniem zwłaszcza podczas wizyt małych dzieci.

Mariola Olszańska

Nasz profesjonalny sprzęt stomatologiczny